NB Linear Ball Bushing Flanged Type-SMSFC-20GUU
NB Type: Linear Ball Bushing SKU: SMSFC-20GUU MPN: SMSFC-20GUU
Specifications:
Brand NB
MPN SMSFC20GUU
Material Steel
ID - Inner Diameter 20mm
OD - Outer Diameter 32mm
Length 80mm