NB Linear Ball Bushing-SMT-12GUU
NB Type: Linear Ball Bushing SKU: SMT-12GUU MPN: SMT-12GUU
Specifications:
Brand NB
MPN SMT12GUU
Material Steel
ID - Inner Diameter 12mm
OD - Outer Diameter 21mm
Length 30mm