Description
Specifications:
| Brand | NILOS |
| MPN | 22205JV |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 28mm |
| OD - Outer Diameter | 52mm |
| Thickness | 2.5mm |
| Style | JV |
| Weight (kg) | 0.004 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
Specifications:
| Brand | NILOS |
| MPN | 22205JV |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 28mm |
| OD - Outer Diameter | 52mm |
| Thickness | 2.5mm |
| Style | JV |
| Weight (kg) | 0.004 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.