Description
Specifications:
| Brand | NILOS |
| MPN | 7006JVH |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 36.3mm |
| OD - Outer Diameter | 55mm |
| Thickness | 2.5mm |
| Style | JVH |
| Weight (kg) | 0.0038 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
