Description
Specifications:
| Brand | NILOS |
| MPN | 7026JVH |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 140mm |
| OD - Outer Diameter | 199mm |
| Thickness | 3mm |
| Style | JVH |
| Weight (kg) | 0.025 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
Specifications:
| Brand | NILOS |
| MPN | 7026JVH |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 140mm |
| OD - Outer Diameter | 199mm |
| Thickness | 3mm |
| Style | JVH |
| Weight (kg) | 0.025 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.