Description
Specifications:
| Brand | NILOS |
| MPN | 7314JVH |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 82.6mm |
| OD - Outer Diameter | 150mm |
| Thickness | 3.5mm |
| Style | JVH |
| Weight (kg) | 0.0529 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
