Description
Specifications:
| Brand | NSK |
| MPN | 3312J |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 60mm |
| OD - Outer Diameter | 130mm |
| Width | 54mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 2.84 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
