Description
Specifications:
| Brand | NSK |
| MPN | 6004L11DDU |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 20mm |
| OD - Outer Diameter | 42mm |
| Width | 12mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.066 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
