Description
Specifications:
| Brand | NTN |
| MPN | 6002-ZZN-AS |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 15mm |
| OD - Outer Diameter | 32mm |
| Width | 9mm |
| Seals / Shields | 2 Metal Shields |
| Weight (kg) | 0.03 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
