Description
Specifications:
| Brand | OEM - Alternative |
| MPN | HK22182RS |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 22mm |
| OD - Outer Diameter | 28mm |
| Width | 18mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.024 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
