OEM-Alternative Inner Ring- IR- 222820.4
OEM-Alternative Type: Inner Ring SKU: IR-222820.4 MPN: IR-222820.4
Specifications:
Brand OEM - Alternative
MPN IR222820.4
Material Steel
ID - Inner Diameter 22mm
OD - Outer Diameter 28mm
Width 20.4mm