OEM-Alternative Wrapped Bush- MB30- 20DU
OEM-Alternative Type: Wrapped Bush SKU: MB30-20DU MPN: MB30-20DU
Specifications:
Brand OEM - Alternative
MPN PAP3020P10
ID - Inner Diameter 30mm
OD - Outer Diameter 34mm
Width 20mm