Description
Specifications:
| Brand | OEM - Alternative |
| MPN | P7050L10 |
| ID - Inner Diameter | 70mm |
| OD - Outer Diameter | 75mm |
| Width | 50mm |
| Liner | PTFE |
| Style | Plain |
| Weight (kg) | 0.2175 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
