OEM-Alternative Wrapped Bush- MB70- 50DU
OEM-Alternative Type: Wrapped Bush SKU: MB70-50DU MPN: MB70-50DU
Specifications:
Brand OEM - Alternative
MPN P7050L10
ID - Inner Diameter 70mm
OD - Outer Diameter 75mm
Width 50mm