OILSEAL O Ring-OR10X2.5NITRILE
OILSEAL Type: O Ring SKU: OR10X2.5NITRILE MPN: OR10X2.5NITRILE
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 10X2.5 NITRILE
ID - Inner Diameter 10mm
OD - Outer Diameter 15mm
Thickness 2.5mm