OILSEAL O Ring-OR38X3VITON
OILSEAL Type: O Ring SKU: OR38X3VITON MPN: OR38X3VITON
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 38X3 VITON
ID - Inner Diameter 38mm
OD - Outer Diameter 44mm
Thickness 3mm