OILSEAL O Ring-OR50X2NITRILE
OILSEAL Type: O Ring SKU: OR50X2NITRILE MPN: OR50X2NITRILE
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 50X2NITRILE
ID - Inner Diameter 50mm
OD - Outer Diameter 54mm
Thickness 2mm