OILSEAL Seal-OS-130X155X14R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-130X155X14R23 MPN: OS-130X155X14R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN NBR130X155X14R23
ID - Inner Diameter 130mm
OD - Outer Diameter 155mm
Thickness 14mm