OILSEAL Seal-OS-34X42X5R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-34X42X5R23 MPN: OS-34X42X5R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 34X42X5R23
ID - Inner Diameter 34mm
OD - Outer Diameter 42mm
Thickness 5mm