OILSEAL Seal-OS-50X70X10R21
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-50X70X10R21 MPN: OS-50X70X10R21
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 50X70X10R21
ID - Inner Diameter 50mm
OD - Outer Diameter 70mm
Thickness 10mm