OILSEAL Viton Seal-OS-55X90X10R23VITON
OILSEAL Type: Viton Seal SKU: OS-55X90X10R23VITON MPN: OS-55X90X10R23VITON
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN VITON55X90X10R23
ID - Inner Diameter 55mm
OD - Outer Diameter 90mm
Thickness 10mm