Description
Specifications:
| Brand | RHP |
| MPN | SLFL1A |
| Material | Steel/Steel |
| ID - Inner Diameter | 1 Inch |
| OD - Outer Diameter | 95.3mm |
| Width | 27.35mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Set Screw - Flat Back |
| Weight (kg) | 0.3 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
