Description
Specifications:
| Brand | SKF |
| MPN | LBAS402LS |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 40mm |
| OD - Outer Diameter | 62mm |
| Length | 80mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.555 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
